Pastebima, kad pagrindine apsilankymo pas odontologą priežastimi tampa ne tik skausmas, dantų ligos, bet ir noras turėti žavią šypseną. Odontologija tobulėja, tad pacientų lūkesčiai gali būti išpildyti su kaupu. Vienas naujausių ir pažangiausių odontologinių atradimų – šypsenos restauravimas dantų laminatėmis. 

Dantų laminatės – kas tai?

Dantų laminatės yra ypač ploni mikroprotezai, klijuojami ant nuosavų dantų paviršiaus, norint sukurti maksimaliai estetišką, nepriekaištingą šypseną, paslepiant esamus trūkumus. Šios keramikinės plokštelės gaminamos kiekvienam pacientui individualiai. Jos yra daugiasluoksnės, pralaidžios šviesai, tad atrodo kaip natūralūs dantys. Be to, jų gamybos technologija išsiskiria iš kitų būtent savo natūralumu – laminatės yra visiškai nekenksmingos. Dantų protezavimas laminatėmis yra ilgalaikis ir maksimaliai estetiškas būdas turėti nepriekaištingą šypseną. 

Kam rekomenduojama?

Laminačių pagalba galima pakeisti, pagerinti dantų atspalvį, paviršiaus tekstūrą, formą ar net padėtį. Ši technologija pasižymi galimybe labai tiksliai pritaikyti laminačių spalvą, net jei pakitęs tik vieno danties atspalvis. Dantų restauravimas laminatėmis leidžia atkurti nuskilusius dantis, užpildyti tarpus tarp priekinių dantų, o pacientui nepageidaujant ortodontinio gydymo, net sukurti lygų ir gražų dantų lanką. 

Dantų laminačių privalumai

Vienas pagrindinių dantų laminačių privalumų – ilgaamžiškumas. Restauruota šypsena galėsite džiaugtis ne vienerius metus. Be to, užtenka vos savaitės laiko ir poros vizitų pas odontologą, kad pamatytumėte akivaizdžius pasikeitimus. Tai yra saugi procedūra, reikalaujanti minimalaus priekinio danties paviršiaus šlifavimo, o kartais jo net neprireikia.