Protezavimas atliekamas ne tik dantis praradusiems pacientams, bet ir tiems, kurių dantys yra pažeisti, nuskilę, nusidėvėję ir jų nebeįmanoma atstatyti plombinėmis medžiagomis. Tokiu atveju šypsena padailinama ir kramtymo efektyvumas pagerinamas atliekant estetinį protezavimą. TL klinikoje naudojami aukščiausius estetinius ir funkcinius reikalavimus atitinkantys protezai:  fiksuoti, išimamieji protezai bei mikroprotezai. 

Dantų protezų rūšys

 

Fiksuoti Tai yra vainikėliai, laminatės, tiltai, ant implantų ar prie likusių sveikų dantų tvirtinami neišimamieji protezai. Siekiant, kad dantys atrodytų ypač estetiškai ir natūraliai, patariama rinktis bemetalę keramiką. Jeigu dantys protezuojami neestetinėje zonoje, galima rinktis ir metalo keramiką.
Išimamieji Išimamieji protezai gali būti daliniai arba pilni. Toks protezavimo būdas parastai pasirenkamas dėl finansinių sumetimų, tačiau išimamieji protezai sukelia nemažai nepatogumų: burnoje jaučiamas nemalonus svetimkūnio pojūtis, plokštelė nestabiliai laikosi. 
Mikroprotezai Tai laminatės, užklotai, įklotai, daliniai vainikėliai. Mikroprotezai skirti saugiai atkurti prarastą danties struktūrą, nešlifuojant sveikų danties audinių. Atliekant mikroprotezavimą, danties anatominės struktūros atkuriamos itin preciziškai ir tiksliai.